6 Ekim 2012

Parodilerim


Hollywood Türkiye'de olsaydı düşüncesinden yola çıkarak filmlerin parodilerini yapmaya başlamıştım. Blogu açmamla birlikte de bunları paylaşabilmenin keyfini yaşıyorum. Yabancı filmlerde karakterler birer Türk gibi düşünüp hareket etse nasıl olurdu ana izleğim oldu ve bugüne dek 20'ye yakın parodi yaptım. Şimdi tüm parodilerin linklerini bu bağlantıyla bir araya getiriyorum. 

6 yorum:

 1. Bu çok iyi oldu yaaaaa. Okumadıklarım varmış baya, parodilerini seviyoruz Serdar beeey.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet nasıl yaparım derken aklıma geldi. teşekkür ederim beyza :))

   Sil
 2. Hangi birine yorum yapayım derken, en iyisi ana sayfaya yorum yapmak diye karar verdim. Hepsi birbirinden güzel olmuş. En önemlisi parodilerin her biri zekice esprilerle dolu. Rocky'i ne kadar sevdiğimi bilirsin. Sonundaki Taxi Driver göndermesi de bir o kadar şık olmuş.
  Serdar, belli ki çok zaman harcayıp büyük emek vermişsin. Ellerine sağlık. Çok güzel olmuş.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim utku beğenmene sevindim. farklı bir mizah türünü kağıda döküyorum bazıları tam içime sinmese de denemeye devam ediyorum. Ve evet uzun zamandır yazıyorum bunları ayrı bir tutku benim için sağol yorumun için :)

   Sil
 3. Yazdıkça mutlaka aklına başka şeyler de geliyordur. En azından bu tip dosyalar hazırlarken (ki bu biraz daha farklı) bana öyle oluyor. O yüzden bundan bir zaman sonra yazdığın bu tarz parodiler kafandaki kusursuz noktasına yaklaşmış olacaktır. Ben beğenerek okumaya devam ediyor olacağım. En azından bu kesin olanı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bana da oluyor o genelde. yeni fikirler çıkıyor. Bazıları tabi tam istediğim gibi ama aynı kıvamı tutturmak zor zamanla daha iyilerini yaparım umarım. parodiler zaten herkese hitap eden bir tür değil ilgiye değer bulmana sevindim :)

   Sil