18 Ağustos 2013

The Monuments Men'den İlk Fragman ve Detaylar


George Clooney'in beşinci yönetmenlik çalışması The Monuments Men, önümüzdeki Oscar sezonunda adını sıkça duyacağımız filmlerden olabilir. Malum, Akademi yönetmen Clooney'i seviyor. Ülkemizde Efsane Avcıları adıyla 17 Ocak'ta vizyona gireceği açıklanan The Monuments Men'de tarihin en büyük ve gerçek hazine avı konu ediliyor. 2. Dünya Savaşı'nda Franklin Roosevelt tarafından Almanya'da Nazilerin çaldığı sanat eserlerini kurtarmak ve ait oldukları yere iade etmek için görevlendirilen müze direktörleri ve sanat tarihçilerden oluşan ve haliyle savaş ve silahlar hakkında en ufak fikri bile olmayan 7 kişilik bir ekibin yaşadıkları tehlikeli yolculuk anlatılıyor.

Filmin oyuncu kadrosu da yıldız isimlerden oluşuyor: George Clooney, Matt Damon, Bill Murray, Cate Blanchett, Jean Dulardin ve John Goodman.. 

İlk fragmana baktığımızda, Nazi Almanya'sında geçen ilginç bir savaş filmi izleyeceğimizi söyleyebiliriz. Oscar kokusu alıyoruz..2 yorum:

 1. The Descendants geldi nedense, çok tatlı film o da.
  Merak ettim de filmi, torrente girer.... ahahaha.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. George Clooney faktöründen tabi aklına gelmiş. evet ben de sevmiştim onu.. hahaha evet torrenrte düşmesini bekliyoz ama oscar sezonuna kadar düşmez gibi

   Sil