27 Ağustos 2015

Filmloverss ayrıcalığıyla Filmbox Live ile tanışın


Film izleme deneyimi televizyonun icadıyla nasıl farklılaştıysa, internetin hayatımızın bir parçası olmasıyla benzer bir değişim geçirdi diyebiliriz. İnternet bize istediğimiz filmi, her an her yerde izleme imkanı tanıyor tanımasına ancak online film izlerken ciddi sorunlarla da seyir zevki kaçabiliyor. İşte bu noktada son dönemde bu sorunları bertaraf ederek online film izleme tecrübesini kesintisiz yayın ve yüksek kaliteyle buluşturan internet siteleri imdadımıza yetişti. Filmbox Live da onlardan biri…

Bünyesinde vizyon filmlerinden sinemalara uğrama şansına erilememiş filmlere kadar birçok film bulunduran Filmbox Live’ın en büyük avantajı ise sunduğu cihaz seçenekleri. Filmbox Live film izleme deneyimini çeşitlendirmek amacıyla bilgisayarın yanına; Playstation 4 gibi konsol ve içlerinde Samsung, LG, Sony ve Philips gibi önemli markaların bulunduğu SmartTV gibi cihazları da eklemiş durumda. Android ve İOS tabanlı tabletler ya da akıllı telefonlar da seçenekler arasında.

Online film izleme deneyimine altyazı ve dublaj seçenekleri ekleyen, hızlı internet kullanıcılarına HD kalitesi sunan ve bunun dışında tematik eğlence kanallarıyla içeriğini zenginleştiren Filmbox Live, sinema yayıncılığının yükselen değeri Filmloverss’ın okuyucularına ilk ay sadece 0,99 TL’ye özel Filmbox Live üyeliği şansı tanıyor. 

Filmbox Live’a göz atmak için tıklayınız

Filmloverss ayrıcalığıyla Filmbox Live’a üye olmak için tıklayınız