6 Aralık 2013

2013'ün En İyi Filmi Anketinde Son Durum


2013 yılı içerisinde Türkiye'de vizyon yüzü gören filmlerin en iyisini belirlemek için başlattığımız ankette yarış tüm hızıyla devam ediyor. Django Unchained, Holy Motors ile girdiği birincilik yarışında arayı açtı. Jagten ve Gravity'nin yükselişi Holy Motors'un ikinciliğini de tehdit etmeye başladı. Blue is the Warmest Color  ve Sen Aydınlatırsın Geceyi ise beşincilik yarışı için mücadele ediyor. Oy kullanmadıysanız sevdiğiniz filmleri destekleyerek üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz. Birinci belli olmuş gibi görünse de anket tamamlandığında yayınlanacak yılın en iyi 10 filmi listesinde hangi filmlerin yer alacağını vereceğiniz oylar belirleyecek.

Not: Birden fazla filme oy verebilirsiniz.

İlk 5 Film
1- Django Unchained
2- Holy Motors
3- Jagten
4- Gravity
5- Blue is the Warmest Color


*Siz bu yayına bakarken sıralamada değişiklik olabilir

8 yorum:

 1. tabi geçerli olması için yandaki ankette oy kullanmanız gerekiyor :)

  YanıtlaSil
 2. tarantinonun basit mi basit film django nun lider olması komik,,,Holy Motors ta farklılık görüp üstüne atlayanların filmi,,diğer üçüne söz yok,üçüde beğendiğim işler,,son olarak yerin dibine batsın Sen Aydınlatırsın Geceyi ,,,jin>>>>>>>>>>Sen Aydınlatırsın Geceyi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Django'yu ben de oldukça beğendim ama oy vermedim tabi. öyle bir basitliği olduğunu düşünmüyorum. Sen Aydınlatırsın Geceyi'yi hala göremedim. Jin nefis kesinlikle. hangisi daha iyidir şuan cevap veremem. diğerini de görmem lazım. :)

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. teşekkürler Burç. o kadar sevdiğini bilmiyordun Django'yu :))

   Sil
  2. Tarantino'nun her filmini izlemiş biri olarak on numara yönetmendir. :))

   Sil
  3. kesinlikle 10 numaradır :))

   Sil